Nowy sposób trenowania · Przeczytaj przed sesją
Live · 1 czerwca 2026Trenuj po swojemu.
Już od czerwca w TomFit rusza nowy tryb treningowy oparty na intensywności.Zobacz, jakie zmiany przygotowaliśmy:
Większa kontrola
To Ty decydujesz, jak intensywnie trenujesz przy każdym ćwiczeniu.
Lepsze rezultaty
Większa stymulacja i szybszy wzrost mięśni w każdej sesji.
Więcej za mniej
Niższe ryzyko kontuzji. Mniej stresu. Mniejsze zmęczenie.
Pięć rzeczy, które warto wiedzieć:
To Ty wybierasz intensywność.Maszyna sama dobiera opór.
Zmierz swoją siłę w 4 sekundy.Nowa metoda, szybka i prosta.
Twój plan treningowy jest teraz wizualny.Zmieniaj kolejność ćwiczeń metodą przeciągnij i upuść.
Ulepszone instrukcje ćwiczeń.Pomagają zachować prawidłową technikę.
Możesz wstrzymać trening w każdej chwili,zmienić intensywność i kontynuować.
Twoja pierwsza sesja: trzy kroki
Krok 1
Zmierz swojąsiłę.
- Zacznij naciskać dźwignię — pomiar rozpoczyna się w momencie nacisku.
- Stopniowo zwiększaj nacisk, potem pchaj z maksymalną siłą. Wykres powinien wypłaszczyć się u góry.
- Precyzyjny pomiar siły to podstawa intensywności.
Krok 2
Ustaw preferowanąintensywność.
- Możesz regulować poziom intensywności podczas treningu za pomocą czerwonych przycisków.
- Zalecany poziom intensywności to 70%.
- Jeśli nie możesz utrzymać 70% intensywności, Twój pomiar siły jest prawdopodobnie zbyt wysoki.
Krok 3
Jak odczuwaszintensywność?
- Współczynnik zmęczenia utrzymuje stałą intensywność, stopniowo obniżając opór.
- Jeśli pod koniec ćwiczenia intensywność zdaje się być za niska, zmniejsz współczynnik zmęczenia.
- Jeśli pod koniec ćwiczenia intensywność zdaje się być za wysoka, zwiększ współczynnik zmęczenia.
Pytania? Zapytaj kogoś z naszego zespołu trenerskiego w Hubie.