Skip to main content

Nowy sposób trenowania · Przeczytaj przed sesją

Live · 1 czerwca 2026

Trenuj po swojemu.

Już od czerwca w TomFit rusza nowy tryb treningowy oparty na intensywności.Zobacz, jakie zmiany przygotowaliśmy:

Większa kontrola

To Ty decydujesz, jak intensywnie trenujesz przy każdym ćwiczeniu.

Lepsze rezultaty

Większa stymulacja i szybszy wzrost mięśni w każdej sesji.

Więcej za mniej

Niższe ryzyko kontuzji. Mniej stresu. Mniejsze zmęczenie.

Pięć rzeczy, które warto wiedzieć:

To Ty wybierasz intensywność.Maszyna sama dobiera opór.
Zmierz swoją siłę w 4 sekundy.Nowa metoda, szybka i prosta.
Twój plan treningowy jest teraz wizualny.Zmieniaj kolejność ćwiczeń metodą przeciągnij i upuść.
Ulepszone instrukcje ćwiczeń.Pomagają zachować prawidłową technikę.
Możesz wstrzymać trening w każdej chwili,zmienić intensywność i kontynuować.

Twoja pierwsza sesja: trzy kroki

Krok 1

Zmierz swojąsiłę.

  • Zacznij naciskać dźwignię — pomiar rozpoczyna się w momencie nacisku.
  • Stopniowo zwiększaj nacisk, potem pchaj z maksymalną siłą. Wykres powinien wypłaszczyć się u góry.
  • Precyzyjny pomiar siły to podstawa intensywności.
Krok 2

Ustaw preferowanąintensywność.

  • Możesz regulować poziom intensywności podczas treningu za pomocą czerwonych przycisków.
  • Zalecany poziom intensywności to 70%.
  • Jeśli nie możesz utrzymać 70% intensywności, Twój pomiar siły jest prawdopodobnie zbyt wysoki.
Krok 3

Jak odczuwaszintensywność?

  • Współczynnik zmęczenia utrzymuje stałą intensywność, stopniowo obniżając opór.
  • Jeśli pod koniec ćwiczenia intensywność zdaje się być za niska, zmniejsz współczynnik zmęczenia.
  • Jeśli pod koniec ćwiczenia intensywność zdaje się być za wysoka, zwiększ współczynnik zmęczenia.

Pytania? Zapytaj kogoś z naszego zespołu trenerskiego w Hubie.

Trenuj po swojemu — przypomnienie